loading

O nas

Zapraszamy Was do najbardziej amerykańskiej restauracji w Zawierciu.
Texas to amerykański raj dla poszukiwaczy smacznych i naprawdę wyjątkowych dań.

Historia

Restauracja TEXAS w Zawierciu to miejsce, które od 2016r. oferuje swoim Klientom kulinarną przygodę z dzikim zachodem w tle. Wyjątkowe wnętrza restauracji utrzymane w stylu western w połączeniu z amerykańskim (USA) i meksykańskim menu, na długo pozostaną w pamięci. Dla osób preferujących tradycyjną polską kuchnię przygotowaliśmy szeroką kartę dań uzupełnioną bogatym wyborem gatunków alkoholi, do degustacji których zapraszamy do sali bankietowej. Tradycja amerykańskich potraw połączona ze smakami polskiej kuchni sprawią, że poczujecie Państwo pełną esencję smaku i tradycji.

Karta dań w restauracji Texas jest nasza wizytówką.
Od początku główny nacisk kładziemy na wysoką jakość potraw w atrakcyjnych cenach.

Zawsze do Państwa dyspozycji.
Dzięki szerokiej ofercie kulinarnej oraz lokalowej, jesteśmy gotowi sprostać najwyższym wymaganiom naszych Klientów, proponując kompleksową obsługę spotkań w gronie rodzinnym, przyjaciół, współpracowników czy kontrahentów. Lubimy wyzwania, dlatego do każdego przyjęcia podchodzimy w indywidualny sposób wsłuchując się w oczekiwania.

Chcesz zabrać ukochaną osobę na romantyczną kolację, gdzie stolik będzie przygotowany tylko dla Was? Chcesz zorganizować przyjęcie niespodziankę? My pomożemy w realizacji każdego pomysłu!

Top